Associations Lieux Calendrier

KUNST IN SINT-JANS-MOLENBEEK

Echte kunstenaars, die via hun kunst de wereld willen tonen en hem beter maken… zo zijn er velen in Molenbeek. Ze komen van elke horizon, zijn van alle culturen. Hun inspiraties zijn veelzijdig. Ze zijn van alle stijlen en technieken.

We kennen ze niet allemaal, verre van. En dat is waarom Parcours1080 zich aankondigt!

“Parcours1080” wil deze ontmoetingen uitlokken, tussen gepassioneerde makers en kunstenaars en uw eigen nieuwsgierigheid.

U hebt 2 dagen, zaterdag 7 juni en zondag 8 juni 2014 en een gedetailleerd programma om op pad te gaan, op ingeven van uw eigen goesting, in onze mooie gemeente die in een enorme kunstgalerij is omgetoverd. Duw de deuren van de ateliers open, bezoek de vele tentoonstellingsplaatsen waar kunstenaars, die u niet bij hen thuis konden ontvangen, hun werken tonen, laat u charmeren door het talent.

Welkom op dit evenement Molenbeek2014!

Liste des exposants

A

Akouavi Amouzou, Hélène

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Allonsius, Michèle

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Allonsius, Michèle

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Angrisani, Umberto

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Aouadi, Chadli

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Atelier paloke

Atelier Paloke, 
Palokestraat 95

Atelier philippe

Les Mariniers, 
Schippersstraat 6
B

Bahir, Bilal

Creative Spot, 
Koorstraat 47

Bonet, Dan

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Brunfaut Bazar

Les Mariniers, 
Schippersstraat 6

BUYSE, Paul

Henri Hollevoetlaan 6
C

C.a.p.e.

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Carougeau, Delphine

Les Mariniers, 
Schippersstraat 6

Castiau, Frédéric

Agnès Emery showroom, 
Koolmijnenkaai 78

Chillaron, Alessandra

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Choua, Saddie

Gemeenschapscentrum Maritiem - GCM, 
Vandenboogaerdestraat 93

Cohen, Léa

Café de La Rue, 
Kolomstraat 30

Conti, Maria

Karreveldkasteel, 
Jean de la Hoeselaan 3

Corbisier, Thomas

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23
D

Danze, Claude

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

De Clercq, Marie-Thérèse

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

de Dreux Brézé, Naty

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23

De Gyns, Georges

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

De Winter, Nadine

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Debruyne, Olivia

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Devillers, Michel

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Diarra, Thiémoko

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Dockx, Frédéric

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Dronet, Samuel

Les Mariniers, 
Schippersstraat 4

Dupont, Charlotte

La passerelle du deuxième étage, 
Zwart Paardstraat 17

Durieux, Daniel

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Dustin, Cathy

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
E

Economidis, Vassilis

Creative Spot, 
Koorstraat 47
F

FabLab.IMAL, asbl

Koolmijnenkaai 34

Fable, Isabelle

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Faïk, Régine

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Feu et fer ! asbl

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Fitton, Sarah

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23

Flemal, Gauthier

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Flemal, Gauthier

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Flores, Rebecca

Les Mariniers, 
Schippersstraat 4

Forton, Nicole

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
G

Gatineau, Claire

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Germain, Martine

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Gindre, Chloé

Les Mariniers, 
Schippersstraat 4

Gircan, Rolu

Arianna Fichera, 
Vanderstichelenstraat 92

Gor

Karreveldkasteel - De Schuur, 
Jean de la Hoeselaan 3

Grenier , Noé

Creative Spot, 
Koorstraat 47
H

Haddouch, Abdeslam

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Harcq, Jean-Pierre

Gemeenschapscentrum Maritiem - GCM, 
Vandenboogaerdestraat 93

Harcq, Jean-Pierre

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Hase, Ulla

Loft - Sonnette "Forton", 
Van Meyelstraat 28

Helpin, Marie

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23
I

Ickx, Larissa

Cobalt International Gallery, 
Vandernootstraat 23

Imelda

Ecole Imelda, 
Ninoofsesteenweg 132

Istasse, Jean-Paul

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
J

Jadoul, Bernard

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Jasinski, Jérôme

Cobalt Gallery, 
Vandernootstraat 23

Javaux, Nadine

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

Jean-Baptiste, Maxime

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23

Jodocy, Hubert

Ferdinand Elbersstraat 41
K

Kesseler, Philippe

Gemeenschapscentrum Maritiem - GCM, 
Vandenboogaerdestraat 93

Kuklo , Justyna

Creative Spot, 
Koorstraat 47

La Fonderie

Ransfortstraat 27

LA TRISTESSE

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Labbé, Gilbert

Edmond Machtenslaan 186

LAb[au]

Vanderstichelenstraat 106

Lark, Sindia

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Lauwaert, Anneke

Creative Spot, 
Koorstraat 47

Layouni, Anis

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Lebrao Sendra, Julia

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23

Lemille, Camille

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23

Lézier, Claire

Les Mariniers, 
Schippersstraat 6

Lirzmann, Samantha

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
M

Magerotte, Alain

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

Magerotte, Marilyn

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

Mainil, Geneviève

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

Mainil, Pierre J.

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

Mathieu-Chovet, Yuna

Collectif auQuai, 
Henegouwenkaai 23

Matter Cabrera, Brenda

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Mazy, Liliane

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Melloni, Renata

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23

Ménesson , Ludovic

Creative Spot, 
Koorstraat 47

Merpoel, Florine

Les Mariniers, 
Schippersstraat 6

Monguya Mpembe, Dorothée

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Moors, Claudine

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Myrobolan, Charlotte Marembert

Les Mariniers, 
Schippersstraat 6
N

Nebreda, Loïc

Les Mariniers, 
Schippersstraat 4

Noirfalise, Nicole

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Notre coin du quartier , Asbl

Asbl Notre coin de quartier, 
Kolomstraat 54

Nova, Alexandre

Karreveldkasteel - De Schuur, 
Jean de la Hoeselaan 3

Nullens, Helga

Zwarte Vijversstraat 40

Nykänen, Eija

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
O

O'tchalaï

Café de La Rue, 
Kolomstraat 30

Obêtre

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

OKNO

OKNO, 
Koolmijnenkaai 30 -34
P

Peffer, Isabelle

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Penninck, Laurent

Les Mariniers, 
Schippersstraat 6

Pierre, Francis

La Fonderie, 
Ransfortstraat 27

Pironio, Enrica

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

PkGguNkLrCWQYYHh, MnROyVQdJQzGVIbgh

Vaartkapoen Grote Zaal , 
Schoolstraat 76

Plantain, Yvette

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Poleac, Radu Stefan

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Ponjaert, Vera

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
Q

Qader, Mina

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A
R

Racasse , Lucas

Creative Spot, 
Koorstraat 47

Rapaillerie, Laurence

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Remacle, Alexis

Gemeenschapscentrum Maritiem - GCM, 
Vandenboogaerdestraat 93

Rigaux, Xavier

Collectif au Quai, 
Henegouwenkaai 23

Rohart, Patricia

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Roland, Georges

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

Romeyer, Dominique

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Ruth, Plaizier

Café Stella Pannenhuis , 
Jean Dubrucqlaan 241
S

Sahagun, José

Zeepaardjesstraat 12

Sauvand , Coline

Creative Spot, 
Koorstraat 47

Schirvel, Carole

Het Huis, 
Mommaertsstraat 4

Schoonbroodt, Myriam

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Schuermans, Brigitte

Karreveldkasteel - De Schuur, 
Jean de la Hoeselaan 3

Seconde, Georges

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44

Solari, Edmundo

Karreveldkasteel - De Schuur, 
Jean de la Hoeselaan 3

Sterkendries, Nicole

Teken- en Visuele Kunstenacademie, 
Mommaertsstraat 2A

Struys, Yves

Maison des Habitants, 
Osseghemstraat 126

Surviladze , Merab

Creative Spot, 
Koorstraat 47
T

Talbaui, Fatima

Gemeenschapscentrum Maritiem - GCM, 
Vandenboogaerdestraat 93

Talbaui, Fatima

KBC Global Services, 
Havenlaan 2

Taraskoff, Marc

Creative Spot, 
Koorstraat 47

Tijl Uilenspiegel

Tijl Uilenspiegel, 
De Koninckstraat 65

Trierweiler, Laurent

Collectif Au Quai, 
Henegouwenkaai 23
U

Utesheva, Larissa

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
V

Van Innis, Alice

Zwart Paardstraat 17

Vé, Aime

FWB - Espace 27 septembre, 
Leopold II laan 44
W

Walckiers, Kristine

Zeepaardjesstraat 12

Windekind

Basisschool Windekind, 
Jean-Baptiste Decockstraat 54

WORKSHOP Jean-Paul LESPAGNARD

Creative Spot, 
Koorstraat 47
Y

Yaiche, Chloé

Collectif Au Quai, 
Henegouwenkaai 23
Z

Zéno , Thierry

Creative Spot, 
Koorstraat 47

Zéno, Thierry

St-Jan-de Doper Kerk, 
Sint-Jan-Baptistvoorplein
SELECT id_rooms, particulier_fr, mapnumber,calendrier.id, TRIM(CONCAT(titrefr,', ',stitrefr)) AS titr, id_streets, place, firstimage, numero FROM calendrier WHERE cat='parcours' AND typeexpo!='lieu' AND idp='0' AND del ='0' ORDER BY titr